אודות

המרכז להשתלת שיער בישראל הוקם מתוך חזון להעניק ללקוח הישראלי את השירות הטוב ביותר- כאן בארץ. בשעה שמיטב המוחות והידיים המקצועיות נמצאים כאן בישראל, עדיין יש ישראלים שלוקחים את הסיכון וסופגים את הטרחה כדי לנסוע עד לטורקיה על מנת לעבור הליך של השתלת שיער.
מעטים הדברים שמסבים לנו אושר מתמשך ושיער הוא אחד הספורים שבהם. השיפור האסתטי שמעניק לאדם את האפשרות להראות במיטבו, כפי שהוא יכול ואמור להראות מסבה תחושת אושר משמעותית ומורגשת לאורך זמן, גם בטווח הארוך, הרבה לאחר ביצוע הפרוצדורה עצמה.

המעטפת האופטימלית לפתרון האולטימטיבי

התנאים הייחודיים של מזג האוויר הישראלי שמשלבים חום ולחות בעצימות מאד גבוהה הופכים אותנו לשיאני ההתקרחות. למרות שזאת נראית בעיה של גברים בלבד, היא לא ויש גם נשים רבות שסובלות מבעיה זו.
המרכז להשתלות שיער בישראל הוקם מתוך הבנת הצורך והבעיה הקשה שמתלווה לאובדן השיער, לצד היכולת להעניק את הפתרון הטוב ביותר לבעיה זו.

על תוצאות מצוינות לא מתפשרים

עד לא מזמן, הפתרון הרווח של הישראלים שרצו לקבל ראש מלא שיער היה לנסוע לטורקיה. זה נכון שלטורקים יש הרבה שנות ניסיון ומומחיות בתחום, אבל כשיש פתרון שהוא אפילו טוב יותר והוא נמצא כאן ליד הבית- הסיכון שבלעבור הליך רפואי מעבר לים פשוט לא שווה את המחיר, תרתי משמע.
הליך רפואי, פשוט ככל שיהיה תמיד דורש את התנאים האופטימליים להתאוששות, אלו הרבה פעמים מהווים גורם מכריע באיכות ההחלמה. אי לכך, אין ספק ביתרונות של ביצוע השתלת שיער בישראל על פני ביצוע שלה מעבר לים, בחו"ל.
בחו"ל השתלות השיער נעשות על ידי טכנאים ולא על ידי הרופא עצמו, עם חומרים שלא תמיד מאושרים על ידי ה FDA ובהחלט לא מאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי, בתהליך שמתרחש בשפה זרה ובמדינה עוינת, בלי אבא ואמא, ובלי אפשרות לשאול אף אחד שום דבר בעצם, ללא ידיעת השפה המקומית. אלו באים לידי ביטוי בחוויה החלמה שהיא לא אופטימלית, בחוסר ביטחון וגם בזמן החלמה ארוך יותר.

להשתיל שיער ולהרגיש בספא


Full Hair המרכז להשתלות שיער בישראל מבוסס על הצלחות ואלו מדברות בעד עצמן. על מנת להבטיח שהמטופלים שלנו יקבלו את הטיפול הטוב ביותר, הפרוצדורה אצלנו נעשית בידי רופאים מומחים, ולא בידי טכנאים כפי שקורה בחו"ל. צוות המומחים של המרכז עבר הכשרה ארוכה, בין היתר גם בטורקיה- אצל הרופאים הטובים ביותר במדינה.
החומרים בהם נעשה השימוש בהשתלות שיער ב Full Hair הם חומרים שעברו את אישור משרד הבריאות בלבד, וגם ההבדל הזה ניכר. בשונה מהתהליך החלמה בן שבועיים שאורך בטורקיה, המטופלים שלנו מחלימים בתוך 2-4 ימים בלבד. גם הפרוצדורה עצמה וגם תהליך ההחלמה הוא נעים, מהיר ולא כואב, ומחוויה לא נעימה- זו הופכת לחוויה שהמטופלים מדווחים עליה כעל טיפול בספא.
המרכז עצמו הוא מאד משוכלל ומאובזר באופן שמאפשר חוויה ברמה הגבוהה ביותר. איכות המתקנים משפיעה לא רק על בטיחות הטיפול ושיפור הצלחת התוצאות, אלא משפרת את החוויה ותומכת בהחלמה מהירה יותר.
במקום לעלות על טיסה, לבזבז ימי עבודה ולחכות שבועיים להחלמה מבלי היכולת לקבל עזרה בעברית, אפשר וכדאי לעשות את זה בבית, בעברית, עם תמיכה מלאה בשפה שלך בתנאים מפנקים, בבטיחות מלאה ובלי לשלם כפול על אובדן ימי עבודה.

אנחנו כאן,
מחכים לשמוע מכם

כתבו לנו

info@fullhairmedical.co.il

התקשרו אלינו

03-506-0703

לתיאום פגישת הכרות ללא עלות

המלצות

לקוחות מספרים

"הגעתי לקליניקה עם היסוסים קלים, לא ידעתי למה לצפות. מהר מאוד הבנתי שאני נמצא בידיים טובות וברמה מקצועית גבוהה. קיבלתי יחס אדיב ואכפתי וידעתי שמטפל בי צוות מנוסה ביותר. היו קשובים אליי, תקשרו איתי כל הזמן אני מאוד מעריך את העבודה שעשיתם. תודה רבה!"

"בהתחלה חששתי מאוד מהכאבים ומהלחץ שיש בראש – ולא כאב בכלל! עבר מהר, בלי כאבים ובכיף. היחס אליי היה מדהים, אווירה טובה ובאמת – ממליץ לכולכם לא להתלבט ולהגיע לכאן, ל־FULL HAIR."

"חייב להמליץ על Full Hair Medical. ביצעתי השתלת שיער לאחר שכנועים מאשתי וכמובן לא מתחרט. עכשיו, כל מה שנותר זה לקנות מסרק…"

"ממליץ מכל הלב לעשות השתלת שיער ב־Full Hair Medical. מקום נקי ואסתטי עם שירות מצוין והכי חשוב – קרוב לבית."

  נעים להכיר

  הצוות

  רות שורק

  מנכ"ל

  גלייסי

  טכנאית

  ד״ר יונס מוחמד

  רופא

  ויקטוריה

  טכנאית

  ד״ר אייל עוז

  רופא

  אנטוליה

  טכנאית

  ד״ר נסים חטיב

  רופא

  קליידי

  טכנאית

  ד״ר הישם יונס

  רופא